5 SIMPLE TECHNIQUES FOR مه پاش

5 Simple Techniques For مه پاش

5 Simple Techniques For مه پاش

Blog Article

شرکت های ایرانی و خارجی تولید کننده پنکه رطوبت ساز انواع مختلفی از این پنکه ها را تولید کرده اند که در عین داشتن کارای فوق العاده دارای ظاهری خوب و مناسب هم هستند.

پشتیبانی و تامین قطعات یدکی به صورت مادام العمر انجام می گیرد.

سپس شیر آب را بسته و سر نازل ها را وصل نموده و دوباره امتحان نمایید تا اطمینان حاصل گردد نازل ها بخوبی کار میکنند.

سپس با استفاده از بستهایی که مناسب فضای مد نظر میباشد شیلنگ را که به آن نازل ها متصل شده اند مستقر نمایید.

عاشقانه

 انتهای شیلنگ میبایست با واشر یا نازل ته خط بسته شود تا در صورت عدم تمایل به جمع آوری سیستم مه پاش در زمستان و فصول سرد، با باز نموده نازل یا واشر ته خط، آب موجود در شیلنگ را تخلیه گردد.

سریال جادوگر قسمت ۸ کامل و رایگان تماشا و دانلود رایگان

حال میبایست مطابق با ابعاد فضایی که مد نظر دارید سیستم مه پاش خانگی را نصب نمایید شیلنگ را جهت استقرار نازل‌ها، با فاصله ای حدود یک مترعلامت گذاری و برش دهید. توجه داشته باشید در صورتی که فاصله نازلها از هم زیاد باشد سیستم مه پاش نمیتواند هوا را بخوبی خنک نماید و در صورتی که فاصله نازل ها خیلی کم باشد موجب خیس شدن و آبپاشی شدید آن فضا میگردد.

این محصول به سبب دارا بودن کنترل و همچنین پنل بر روی پنکه امکان انتخاب تنظیمات توسط ریموت کنترل و به صورت دستی را به شما میدهد.

من زیادی عاشقت بودماصولا نصب دستگاه های مه پاش در سالن های مرغداری به ازای هر ۵۰۰۰ جوجه یک دستگاه و بی نیاز از کانال ادامه کشی در نظر گرفته می شود.

از آنجایی که مدل‌های بسیار متنوع با رنگ بندی‌های زیاد در بازار وجود دارد با خیال راحت می‌توانید مدلی را انتخاب کنید که با دکوراسیون داخلی منزل شما هماهنگ باشد.

محیط‌های صنعتی بزرگ که نیاز به خنک‌کاری منطقه ای دارند.

Report this page